Hudební produkce RACK-REYD 20

Kapely Rack-Reyd 20

 

Dvacátý ročník našeho motofestu Rack-Reyd bude mít opět bohatý hudební program, ve kterém si určitě najde každý to své. V pátek cca po 18-cté hodině začnou hudební večer  veteráni  rakovnického  rocku kapela NOVÝ ROCK, která u nás hrála už na prvním ročníku Rack-Reydu. Poté cca ve 20hod vystoupí legenda českého hard rocku a metalu MILOŠ DODO DOLEŽAL  http://milosdododolezal.cz , jehož kytarové riffy nadzvednou snad každého. Kolem páteční desáté hodiny večer nastoupí na pódium známí WALDA GANG www.waldagang.cz  jehož písně  hlavně od Waldemara Matušky v rockovém kabátě rozezpívají  snad všechny přítomné. Na závěr večera Vás pak pobaví veselá partička TŘI SESTRY BANDITOS  http://www.revival.cz , která ukončí páteční hudební večer.

 

Na sobotní budíček zahrají cca v 10hod dopoledne hardrockoví MASTERGATE http://bandzone.cz/mastergate Navečer kolem šesté na začátek hudebního  večera vystoupí v akustickém podání  frontmen  kapely ORTEL Tomáš www.ortel.cz  , který Vás známými hity pomalu rozehřeje. V osm večer pak přijde pecka v podobě MOTÖRHEAD CZECH REPUBLIC REVIVAL   http://motorheadtribute.cz  při kterých si zavzpomínáme na Mr. Lemmyho Kilmistera. Hodinu před půlnocí vystoupí hvězdy sobotního večera, pražští démoni famózní DYMYTRY http://www.dymytry.cz  jejichž líbivé metalové tóny a melodie rozhýbou celé davy. No a pro ty co ještě nebudou chtít spát a budou nabití energií zahraje hluboko po půlnoci skupina PRASÁTOR http://bandzone.cz/alkeholrevivalprasator jejíž hity od Alkeholu by měli na závěr všechny dorazit. Toť ve stručnosti ke kapelám vše a doufáme, že se Vám hudební program bude líbit.

Kompletní archiv článků

Poznamenejte si do diáře termín 22.ročníku RACK REYD, který se bude konat 3.-5.8.2018 opět v Žerotíně u Panenského Týnce

Sestřih z dvacátéhoprvního ročníku oblíbeného motofestu Rack-Reyd 2017

Malá reportáž kladenského deníku z letošního ročníku

21.ročník motofestu RACK-REYD je za námi!

Harmongram letošního 21.ročníku motosrazu RACK-REYD...

Již tento víkend!! RACK-REYD 21. Vemte si plavky - bude horko!

Jako každoročně si můžete zahrát soutěž o volné vstupenky na tuto akci.

Na letošním ročníku RACK-REYD budete moci ZDARMA otestovat motockyly značky HARLEY DAVIDSON

 

Tradiční spanilá jízda v sobotu 5.8.2017 od 13,00hod.

Konečně finální verze plakátu pro letošní RACK-REYD

Chatky na 21.ročník motofestu RACK REYD, který se koná 4.-6.8.2017  jsou již všechny obsazené

Sestřih z jubilejního 20-tého ročníku motofestu Rack-Reyd

Created by Studio Adler © 1998-2018 Motorkářský sraz RACKREYD
Tel.: +420 603 322 553 | e-mail: info@astacus.cz